جهاد دانشگاهی تنها مرکز تایید شده از استان بوشهر برای آموزش کارکنان دولت

اعتبارسنجی سازمان اداری استخدامی کشور لیست مراکز و موسسات آموزشی کشور

۳۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۴ کد : ۲۰۴۶۱ تاپ خبر
اعتبارسنجی سازمان اداری استخدامی کشور لیست مراکز و موسسات آموزشی کشور

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: با دستور ریاست سازمان اداری و استخدامی کشور مجوز برگزاری آموزش کارکنان دولت توسط جهاد دانشگاهی با رعایت تمام مقررات حاکم بر اجرای دوره های آموزشی کارکنان دولت در سال جاری تمدید شد.

علی احمدی زاده در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به برنامه های سال جاری و تقویم آموزشی سال ۹۹ عنوان کرد: جدیدترین اعتبارسنجی سازمان اداری استخدامی کشور لیست مراکز و موسسات آموزشی کشور طی فایلی در سایت سازمان به آدرس http://www.aro.gov.ir قرار داده شده که بر اساس حوزه فعالیت موسسات و مراکز صلاحیت و اعتبار آنها به تایید سازمان مذکور قرار گرفته است. 

وی ادامه داد: در این لیست نام ۲۱۸ موسسه و مرکز آموزشی به تفکیک استان آورده شده که جهاد دانشگاهی تنها مرکز آموزشی فعال و تایید شده از استان بوشهر است.

این مسئول خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی استان بوشهر از سال ۹۶ تا امروز و با مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، متولی برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان دولت بوده است. 

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر اظهار کرد: برگزاری موفقیت آمیز این دوره ها و رضایت حداکثری -طبق ارزیابی ها- و برگزاری ازمون های استخدامی دستگاه های اجراب استان از افتخارات این نهاد است که امیدواریم در آینده نیز با عنایت خداوند متعال این رسالت را چون گذشته به بهترین نحو انجام دهیم. 


نظر شما :