تفاهم نامه تدوین سند جامع بهبود و ارتقاء جایگاه زنان استان بین جهاددانشگاهی بوشهرو استانداری استان منعقد شد

۱۰ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۰ کد : ۲۳۰۸ تاپ خبر پژوهشی عمومی
تفاهم نامه تدوین سند جامع بهبود و ارتقاء جایگاه زنان استان بین معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری بوشهر و رییس جهاددانشگاهی استان به امضا رسید.
تفاهم نامه تدوین سند جامع بهبود و ارتقاء جایگاه زنان استان بین جهاددانشگاهی بوشهرو استانداری استان منعقد شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی بوشهر، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری بوشهر ضمن توانایی بالای جهاددانشگاهی در حوزه کارهای مطالعات و پژوهشی اذعان کرد جهاددانشگاهی با نشست های تخصصی می تواند در حوزه های مختلف استان نقش مهمی را ایفا نماید.

دکتر خورشیدی اظهار کرد: شناسایی دغدغه‌ها و نیازهای حوزه زنان و خانواده استان در ابعاد اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی برای فراهم نمودن شرایط لازم و نزدیک شدن به برابری جنسیتی یک ضرورت مهم است.

وی افزود: این پژوهش تمامی مباحث عمومی و تخصصی حوزه زنان در قالب برش شهرستانی ، فرصت و تهدیدات و نیازهای این قشر را به صورت ویژه جمع بندی می کند.

رییس جهاددانشگاهی استان بوشهر ضمن تشکر از حسن انتخاب جهاددانشگاهی توسط استانداری جهت تدوین این سند مهم افزود: جهاددانشگاهی نهادی علمی است که میتواند در رشد و توسعه استان قدم های مثبتی را بردارد.

احمدی زاده گفت: تدوین سند جامع بهبود و ارتقاء جایگاه زنان استان با همکاری اساتید دانشگاهی و متخصصان در استان انجام خواهد گرفت و از ظرفیت تمام دستگاه ها و دانشگاه های استان در تدوین سند استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: جلسات کارشناسی این سند بزودی با حضور مدیرکل بانوان استانداری ، مسئولین، اساتید دانشگاه ها و دستگاه های مرتبط تشکیل و تبادل نظر خواهد شد.

رییس جهاددانشگاهی استان بوشهر افزود: تدوین این سند بر مبنای نشاط‌ آفرینی و توانمندسازی در تمام بسترهای موجود اجرا خواهد شد که همکاری دستگاه‌های اجرایی و نهادهای فعال در این زمینه لازم است.


نظر شما :