مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بوشهر

آموزش مجازی راهی برای استفاده از فرصت‌ها

۱۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ کد : ۱۶۹۵۷ تاپ خبر آموزشی
مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بوشهر از آمادگی برای برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان دولت با شرایط ویژه خبر داد.
آموزش مجازی راهی برای استفاده از فرصت‌ها

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان بوشهر، عارفه سلیمی با اعلام این خبر عنوان کرد: با توجه به اینکه جهاد دانشگاهی دارای مجوز رسمی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور بوده و مدرک دوره های ارائه شده قابل ترجمه است این آموزش ها می تواند برای ارتقاء شغلی کارکنان دولت و افراد جویای شغل و کسانی که به دنبال آینده روشن هستند بسیار کاربردی و قابل اطمینان باشد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت حمایت از طرح فاصله گذاری اجتماعی و همچنین با هدف رعایت توصیه های پزشکی تصمیم بر آن شده که دوره هایی همچون مهارت های کار با رایانه (ICDL) به شکل مجازی برای علاقمندان برگزار شود.

مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان بوشهر تاکید کرد: این دوره ویژه پرسنل نفت و کارکنان دولت است که به شکل فشرده برنامه ریزی شده و مدت زمان برگزاری آن (مهارت های هفت گانه ICDL) به میزان ۱۷۰ ساعت است.

این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین دوره مجازی آموزش زبان انگلیسی ویژه کارکنان وزارت نفت برگزار می شود که همه مراحل آن از نام نویسی تا ارائه آموزش ها و برگزاری آزمون به شکل مجازی و آنلاین خواهد بود.

سلیمی یادآور شد: دوره آموزشی ICDL شامل هفت مهارت و به شکل تئوری و عملی ارائه می شود که با گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی برای ارائه ضمن خدمت کارکنان دولت بوده که مانند سایر دوره ها قابل ترجمه است. 

مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی بوشهر گفت: برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارمندان دولت از فعالیت های مهم معاونت آموزشی این نهاد است که مجوز برگزاری دوره های عمومی، تخصصی شغلی، زبان های خارجی، فناوری اطلاعات و مهارت های هفت گانه (ICDL) برای کارکنان دولت از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری به جهاد دانشگاهی اعطاء شده است.

وی تصریح کرد: نیروی انسانی سرمایه ارزشمند یک سازمان بوده و نقش بی بدیلی در رشد سازمان و دستیابی به اهداف آن دارد، بنابراین ارتقاء سطح توانمندی و دانش افراد شاغل در یک سازمان و شرکت آنان در دوره های آموزشی به روز و مورد نیاز با بهره گرفتن از اساتید متخصص و کارآمد از اهمیت بالایی برخوردار است. 

عارفه سلیمی اظهار کرد: مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی استان بوشهر تلاش دارد با ارائه خدمات و آموزش های کاربردی مطلوب چنین دوره هایی را به کارکنان دولت ارائه کند. 

مدیر مرکز آموزش جهاد دانشگاهی استان بوشهر با بیان اینکه دوره های آموزشی مختلف متناسب با نیاز سازمان ها برگزار می شود، افزود: اجرای دوره های آموزشی مهارت رایانه، زبان انگلیسی، رهبری سازمان در شرایط بحرانی، مدیریت نوین، وظایف و نقش های سرپرستی و مفاهیم و مبانی صنایع روستایی، دوره گزارش نویسی، مدیریت استرس، و فن بیان بخشی از دوره های برگزاری شده در طی سالهای گذشته است. 

وی عنوان کرد: مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی استان بوشهر شامل مرکز شماره یک واقع در بوشهر، خیابان گمرک، نرسیده به میدان آتش نشانی، عمارت گلستان (تلفن تماس: ۰۹۰۱۷۷۱۶۳۳۹-۰۷۷۳۳۳۵۰۸۵۱)، و مرکز شماره دو واقع در شهرستان کنگان، بلوار امام خمینی، انتهای خیابان دانشگاه (شماره تماس: ۰۹۰۳۴۶۱۵۲۸۱-۳۷۲۳۳۵۳۱) است.


( ۷ )

نظر شما :