سرپرست جهاد دانشگاهی علوم پزشکی بوشهر:

سفیدپوشان آزمایشگاه‌ها سربازان گمنام حوزه درمان هستند

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۰ کد : ۱۷۴۳۲ تاپ خبر عمومی
سرپرست جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی پیامی ۳۰ فروردین ماه، روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به زوج ویروس شناس و مسئول آموزش و پژوهش دفتر جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تبریک گفت.
سفیدپوشان آزمایشگاه‌ها سربازان گمنام حوزه درمان هستند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان بوشهر، در متن تبریک "هدی دشتی"، سرپرست جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خطاب به "فاطمه فرشادپور"، مدیر گروه ویروس شناسی دانشکده پزشکی و مسئول آموزش جهاد علوم پزشکی بوشهر و "رضا طاهرخانی"، معاون پژوهشی دانشکده پزشکی و مسئول پژوهش جهاد علوم پزشکی بوشهر و مسئول آزمایشگاه تشخیص کرونا استان بوشهر آمده است: 

"بسمه تعالی

سفیدپوشان آزمایشگاه‌ها سربازان گمنام حوزه درمان هستند و امروز که ویروس کوچکی به نام کرونا، با یورشی سخت و گسترده تمام کره خاکی را به تصرف خود درآورده و مدعیان قدرت را به چالشی عجیب فراخوانده است اما در هنگامه هنرآفرینی فرزندان ملت بزرگ ایران بازنده ای حقیر به نظر می‌رسد.

آری امروز فرزندان سفیدپوش ایران اسلامی در بزنگاهی خطرناک، میادین نبرد را با شمیم شرافت عطرآگین نموده اند. در مدت اخیر ایثار و فداکاری بی بدیل این عزیزان در آزمایشگاه‌ها به منظور تشخیص موارد COVID-۱۹ برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات جامعه آزمایشگاهی کشور به ثبت رسانده است.

گرچه نگاه حق شناس ملت بزرگ ایران خادمان خود مخصوصا پزشکان و پرستاران عزیز را فراموش نکرده است اما به نظر می‌رسد عزیزانی زحمتکش که تلاش و دانش آنها سهم بسیاری در این معرکه جهانی داشته و دارد نامشان کمتر شنیده شده است، منظور سپیدپوشان عرصه‌های آزمایشگاهی است.

فعالان علوم آزمایشگاهی با ایجاد امکان تشخیص به موقع بیماری ها، افتخار آفرینان عرصه سلامت هستند و برآیند تلاش آنها جامعه را به سوی تندرستی هر چه بیشتر پیش می برد.

شایسته است با نهایت احترام ضمن قدردانی از  خدمات همه عزیزان عرصه علوم آزمایشگاهی، این روز فرخنده را به یکایک آنها اعم از دانشجویان، تکنیسین ها، کارشناسان، دکترا و متخصصان علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی تبریک عرض نموده و برای آن عزیزان و خانواده گرامی آنها، سلامتی و سربلندی را آرزومندم. 

همچنین به طور ویژه از دو انسان شریف، یک زوج دانشمند جناب دکتر طاهرخانی و همسر ارجمندشان خانم دکتر فرشادپور از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه که مخلصانه و متواضعانه به دور از هیاهو و اسم و رسم در آزمایشگاه تشخیص کرونا استان بوشهر مشغول خدمت هستند تشکر نمایم. 

امیدوارم که در راستای نیل به اهداف والای خود، در زمینه تامین سلامت جامعه بیش از پیش موفق و سربلند باشید."


نظر شما :