امضای تفاهم نامه آموزشی بین جهاددانشگاهی استان بوشهر و حوزه علمیه خواهران

امضای تفاهم نامه آموزشی بین جهاددانشگاهی استان بوشهر و حوزه علمیه خواهران

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ کد : ۸۴۱۰ تاپ خبر آموزشی عمومی
تفاهم آموزشی پژوهشی ‌مابین جهاددانشگاهی استان بوشهر و حوزه علمیه خواهران این استان منعقد شد. ‎به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی بوشهر، طی نشستی با حضور روسای جهاددانشگاهی استان بوشهر و رئیس حوزه علمیه خواهران استان تفاهم‌نامه همکاری میان این دو نهاد علمی به امضا رسید. ‎رییس جهاددانشگاهی استان بوشهر در این نشست گفت: همکاری و حضور در حوزه علمیه استان جهت همکاری‌های آموزشی و پژوهشی یکی از برنامه های این نهاد علمی در استان می باشد. ‎دکتر علی احمدی زاده افزود: امید دارم با انعقاد این تفاهم‌نامه در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و پژوهشی‌های کاربردی جهت طلاب حوزه گام های مؤثری را برداریم.
امضای تفاهم نامه آموزشی بین جهاددانشگاهی استان بوشهر و حوزه علمیه خواهران

جهاددانشگاهی می‌تواند اقدامات مهمی  در راستای توانمندسازی و برگزاری دوره های تخصصی  انجام دهد

رئیس حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در نشست با رییس جهاددانشگاهی با تأکید بر ضرورت همکاری میان این دو مجموعه، اظهار داشت: برای انعقاد این تفاهم‌نامه نشست‌هایی نیز در سال 97 میان حوزه علمیه و جهاددانشگاهی برگزار شد تا زمینه همکاری هرچه بیشتر فراهم شود.

‎فاطمه یوسفی در ادامه بیان داشت: جهاددانشگاهی در راستای توانمندسازی و برگزاری دوره های تخصصی زبان و فناوری اطلاعات و مشاوره می‌تواند اقدامات مهمی برای طلاب حوزه استان انجام دهد.

وی در ادامه افزود: حوزه علمیه نیز در جهت همکاری های فی مابین می‌تواند گام های موثری در حوزه آموزش و پژوهش در استان بردارد.

گفتنی است این تفاهم نامه به‌ منظور ایجاد زمینه‌های همکاری مشترک و با توجه به اهمیت و ضرورت ارتقاء سطح دانش، بین جهاددانشگاهی و حوزه علمیه خواهران استان بوشهر منعقد ‌گردیده است.


نظر شما :