جهاد دانشگاهی استان بوشهر ۶ مرکز واکسیناسیون راه‌اندازی می‌کند

۰۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۴ کد : ۳۶۰۹۸ تاپ خبر
جهاد دانشگاهی استان بوشهر ۶ مرکز واکسیناسیون راه‌اندازی می‌کند

بوشهر- رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: طی روزهای آینده جهاد دانشگاهی استان بوشهر شش مرکز واکسیناسیون راه‌اندازی می‌کند.

علی احمدی‌زاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از اولویت‌های مقابله با کرونا در شرایط کنونی تسریع در روند واکسیناسیون است که جهاد دانشگاهی نیز تلاش ویژه‌ای در این زمینه داشته است.

وی اضافه کرد: با حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و در راستای سرعت بخشیدن به فرایند واکسیناسیون کووید ۱۹ و ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی بوشهر در مصلی جمعه راه اندازی شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر تصریح کرد: مرکز واکسیناسیون مصلی جمعه بوشهر با ظرفیت روزانه بیش از هزار و ۵۰۰ دوز تزریق واکسن می‌تواند نقش مهم و بسزایی در تسریع روند واکسیناسیون داشته باشد.

وی افزود: این مرکز همه روزه به صورت یکسره در سه شیفت از ساعت هشت صبح الی ۲۴ فعال است و افراد می‌توانند با ثبت نام در سامانه سلامت به این مرکز مراجعه کنند.

احمدی‌زاده ادامه داد: طبق تفاهم نامه فی‌مابین جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی جهت تسریع در روند واکسیناسیون این نهاد شش مرکز واکسیناسیون در استان در روزهای آتی راه اندازی خواهد کرد.


نظر شما :