آزمون استخدامی قوه قضائیه در بوشهر برگزار شد

۲۰ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۲ کد : ۴۲۲۵۰ آموزشی
مدیر اجرایی آزمون‌های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه با شرکت ۱۱۷۶ نفر همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار شد.
آزمون استخدامی قوه قضائیه در بوشهر برگزار شد

عارفه سلیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به جزئیات برگزاری این آزمون اظهار کرد: صبح امروز آزمون علمی کتبی استخدامی قوه قضائیه با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در محل دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

وی با بیان اینکه ۱۴۸۳ نفر برای شرکت در آزمون تامین نیروی انسانی قوه قضائیه ثبت‌نام کرده بودند، تصریح کرد: با غیبت ۳۰۷ نفر، تعداد شرکت‌کنندگان در این آزمون استخدامی ۱۱۷۶ نفر بود.

مدیر اجرایی آزمون‌های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون از ۱۹ بهمن آغاز شده بود و تا ۲۸ بهمن ادامه داشت.

سلیمی ادامه داد: سهیمه استان بوشهر برای پذیرش از طریق این آزمون ۱۹۶ نفر است که برای عناوین شغلی تقریرنویس، حسابدار، کارشناس آمار، کارشناس حقوقی، کارشناس شبکه، ماشین نویسی، متصدی امور دفتری، مددکاری اجتماعی، مسئول ابلاغ و اجرا و مسئول خدمات مالی پذیرش خواهند شد.

وی تصریح کرد: این آزمون دو ساعته با رعایت و اجرای کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله رعایت فاصله گذاری صندلی‌ها و استفاده از ماسک و ضدعفونی محیط برای مقابله با ویروس کرونا برگزار شد.

مدیر اجرایی آزمون‌های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر در پایان گفت: نتایج این آزمون در اردیبهشت ماه سال۱۴۰۱ از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

انتهای پیام

text to speech icon

( ۱ )

نظر شما :